Witamy!

Jeśli potrzebujesz porad związanych z obrotem nieruchomościami - dobrze trafiłeś. Profesjonalna obsługa i kilkunastoleśnie doświadczenie w branży. Warto nam zaufać

Czerwiec 2017 Styczeń 2017 Październik 2016

budownictwo

Piętrowy czy parterowy?

2017-01-19 | Robert Ulatowski

frazy kluczowe: budownictwo, dom, ogród

(...) Jeśli postanowimy o tym, aby skorzystać z serwisu internetowego, który oferuje gotowe projekty domów, będziemy {mogli|mieli szansę} skorzystać z wielu bardzo pomocnych możliwości szukania oraz oglądania takich projektów. Z pewnością dużym wsparciem dla nas będzie zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której możemy wyszczególnić nawet takie stosunkowo drobiazgowe informacje jak to czy mają mieć zastosowane technologie pozwalające na korzystanie z naturalnych źródeł energii, czy mają być to domy z otwartą czy zamkniętą kuchnią albo czym ogrzewany będzie dany dom, jakie będzie jego poddasze, i w jakim stylu mają być budowane. Dzięki tak szerokim kryteriom możemy przeglądać tylko te specyfikacje architektoniczne, które dokładnie spełniają nasze wymagania. Niemało możliwości odnośnie filtrowania różnorakich projektów domów z uwagi na ich cechy charakterystyczne oraz (...)

Finanse i nadzór w budownictwie

2016-10-25 | Andrzej

frazy kluczowe: budownictwo, domy, mieszkania, nieruchomości

(...) W budownictwie mamy do czynienia z wieloma pojęciami, które wydają się skomplikowane, ale postaramy się je przybliżyć. Co kryje się pod pojęciem inżyniera kontraktu? Inżynier kontraktu odpowiada za nadzór nad wszystkimi dokumentami sporządzonymi przez wykonawce budowy. Jego zadanie to dopilnowanie, by wszystko przebiegło prawidłowo i bez zbędnych problemów dla obu stron. Jego zadaniem jest także dopilnowanie robót budowlanych. Sprawdza stan techniczny oraz (...)