Witamy!

Jeśli potrzebujesz porad związanych z obrotem nieruchomościami - dobrze trafiłeś. Profesjonalna obsługa i kilkunastoleśnie doświadczenie w branży. Warto nam zaufać

Czerwiec 2017 Styczeń 2017 Październik 2016

domy

Wybór mieszkania przez młodych w 2017 roku

2017-01-31 | Andrzej

frazy kluczowe: biura nieruchomości, deweloperzy, domy

(...) W dzisiejszych czasach coraz więcej osób pragnie kupić dom, w którym będzie mógł wreszcie rozpocząć w pełni samodzielne, dorosłe życie. Jednak nie zawsze i nie dla każdego jest to sprawa taka prosta. Z tego też powodu ważne jest, aby małymi kroczkami poczynić w tym kierunku pewne kroki, które w rezultacie sprawiać, że będziemy mogli cieszyć się własnym miejscem na ziemi. Jednym z najczęstszych problemów związanych z wyborem nieruchomości jest to, że wiele osób, które je sprzedają po prostu nie wie na co patrzą młodzi ludzie wybierając mieszkanie. W końcu ta kwestia jest niezwykle ważna, a jednak (...)

Zabudowa i zadaszenie tarasów z Kamontem

2017-01-16 | Andrzej

frazy kluczowe: budowa, deweloper, domy, mieszkania, ogród, taras, wykończenie

(...) wieloletnim doświadczeniem w branży i nieprzeciętnymi zdolnościami swoich projektantów oraz fachowców. Kamont z Warszawy zajmuje się zabudową oraz zadaszeniem tarasów od wielu lat, dzięki (...)

Finanse i nadzór w budownictwie

2016-10-25 | Andrzej

frazy kluczowe: budownictwo, domy, mieszkania, nieruchomości

(...) jakość wykonywanych zadań, prac. Najczęściej inżynier kontraktu wynajmowany jest podczas, gdy projekt jest współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Sprawdza, kontroluje procedury oraz by wszystko odbyło się zgodnie z nimi. Mamy pewność, że inwestycja zostanie ukończone według postawionych wymagań. Kosztorysowanie budowlane polega na wcześniej wycenie kosztu budowlanego. Koszt obejmuje wszystkie prace oraz narzędzia, rzeczy, które będą użyte do (...)