Witamy!

Jeśli potrzebujesz porad związanych z obrotem nieruchomościami - dobrze trafiłeś. Profesjonalna obsługa i kilkunastoleśnie doświadczenie w branży. Warto nam zaufać

Listopad 2018 Czerwiec 2017 Styczeń 2017 Październik 2016

mieszkania

Zabudowa i zadaszenie tarasów z Kamontem

2017-01-16 | Andrzej

frazy kluczowe: budowa, deweloper, domy, mieszkania, ogród, taras, wykończenie

(...) czemu doświadczenie jest naszą wizytówką i poświadczeniem zadowolenia klientów, którzy niejednokrotnie zaufali nam i nie pożałowali swojej decyzji.Wszelakie projekty realizujemy z oddaniem, (...)

Prace remontowe z Becco

2017-01-16 | Grzegorz

frazy kluczowe: biura nieruchomości, deweloper, mieszkania, tynk, wnętrze

(...) zadania wymagają udziału przynajmniej dwóch osób lub wykonywane z partnerem są po prostu łatwiejsze i kosztują mniej wysiłku.Jeśli chodzi o zakupy, wszystko zależy naturalnie od naszych potrzeb. Przydać się mogą na przykład silikony budowlane Becco, które służą m.in. do wypełniania szczelin i listw, czyli spoinowania. Są proste w obsłudze i (...)

Finanse i nadzór w budownictwie

2016-10-25 | Andrzej

frazy kluczowe: budownictwo, domy, mieszkania, nieruchomości

(...) wykonania prawidłowo pracy. Kosztorysy wykonywane są przed ukończeniem budowy, a często nawet przed zaczęciem jakichkolwiek prac. Elementy, jakie zawiera kosztorysowanie budowlane to: wyszczególnienie prac w porządku technologicznym, cena za usługę, wartość całkowita zlecenia, uproszczony wykaz prac budowlanych, a także przybliżony koszt użytych materiałów. Kosztorys pomaga w określeniu wydatków, jakie wyniesie budowa. Nadzór budowlany jest potrzebny (...)