Witamy!

Jeśli potrzebujesz porad związanych z obrotem nieruchomościami - dobrze trafiłeś. Profesjonalna obsługa i kilkunastoleśnie doświadczenie w branży. Warto nam zaufać

Czerwiec 2017 Styczeń 2017 Październik 2016

ogród

Piętrowy czy parterowy?

2017-01-19 | Robert Ulatowski

frazy kluczowe: budownictwo, dom, ogród

(...) Jeśli postanowimy o tym, aby skorzystać z serwisu internetowego, który oferuje gotowe projekty domów, będziemy {mogli|mieli szansę} skorzystać z wielu bardzo pomocnych możliwości szukania oraz oglądania takich projektów. Z pewnością dużym wsparciem dla nas będzie zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której możemy wyszczególnić nawet takie stosunkowo drobiazgowe informacje jak to czy mają mieć zastosowane technologie pozwalające na korzystanie z naturalnych źródeł energii, czy mają być to domy z otwartą czy zamkniętą kuchnią albo czym ogrzewany będzie dany dom, jakie będzie jego poddasze, i w jakim stylu mają być budowane. Dzięki tak szerokim kryteriom możemy przeglądać tylko te specyfikacje architektoniczne, które dokładnie spełniają nasze wymagania. Niemało możliwości odnośnie filtrowania różnorakich projektów domów z uwagi na ich cechy charakterystyczne oraz (...)

Zabudowa i zadaszenie tarasów z Kamontem

2017-01-16 | Andrzej

frazy kluczowe: budowa, deweloper, domy, mieszkania, ogród, taras, wykończenie

(...) pasją i pełną dokładnością, co potwierdzają nasi byli oraz obecni kontrahenci. Naszą dewizą jest wspaniałe i nietuzinkowe wykonanie każdego zadania. Zlecenia traktujemy z pełnym (...)